Гатненський ЗДО ”Умка”, Гатне
Київська область, Фастівський район

Харчування ЗДО "Умка"

Про оновлене меню для дитячих садочків та шкіл всі дізналися вже давно. Про це багато говорили і сперечалися. Серед батьків та працівників освітньої сфери були як прихильники цього нововведення, так і противники. В соціальних мережах дебати з цього приводу йдуть і досі, а заклади дошкільної освіти з 1 січня 2022 року вже почали годувати своїх вихованців по-новому. Поки не спробуєш, не зрозумієш! Ми теж дуже хвилювалися, заздалегідь вивчали технологічні карти, обговорювали особливості кожної страви з кухарями та педагогами.

І ось ми  вже працюємо за новим меню, і в першу чергу дивимося на реакцію наших вихованців. Дітям подобається! Звісно, є діти, які чогось не їдять, але вони цього не їли і в грудні, і в вересні і набагато раніше. Більшість дітей із задоволенням куштує нові страви! Нове меню дбає про здоров’я дітей, харчування малечі стало більш збалансованим і різноманітним.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 24 березня 2021 р. № 305 Київ Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку  

Постанова № 305

Логін: *

Пароль: *